Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Çağrı Destek Hizmeti

Yazılımsal Projeler başarı ile tamamlandıktan sonra, bu başarıyı devam ettirebilmek verilecek desteğin kalitesi ile doğru orantılıdır. Ortaya çıkan sistem hatalarının giderilmesi, düzenleme ve geliştirmelerin güncellenmesi, sistemin iyileştirilmesi, ek rapor ihtiyaçlarının giderilmesi ve kullanıcı yetki değişiklikleri gibi hizmetlerin tümü çağrı destek birimimiz tarafından verilmektedir. Süreç içerisinde oluşan ihtiyaçlarınıza kesin ve hızlı çözümler getirerek işletmenizin yanında olmayı amaçlıyoruz. Tüm lisanlı ürünlerimiz için destek hizmetleri Yazılım Destek Uzmanları ve Kurumsal Proje Uzmanları tarafından sunulmaktadır.

Özel Yazılım Geliştirme

Teknolojinin iş yaşamına etkileri ve günümüz koşulları yazılım gereksinimlerini arttırmıştır. Çünkü firmalar küresel rekabette var olabilmek adına maliyetlerini düşürüp süreçlerini kontrol altına alabilmek için kendi iş süreçlerine özel yazılımlar geliştirmek istemektedir. Bu yazılımların firmalara özel olması artık bir ayrıcalıktır. Her firmanın bulunduğu sektöre veya yapmış olduğu işe göre farklı bir çalışma şekli ve kendine özel işleyen süreçleri bulunmaktadır. Rekabet gücünü artırabilmek için firmanın ihtiyaçlarına yönelik özel yazılımlar neredeyse zorunluluk haline gelmiştir.

Finansman Destekleri

Büyümek için çok çalışmak ve doğru zamanlama ile destek fırsatlarını değerlendirmek akılcı işletme yönetiminin gereğidir. Bugün birçok firmanın en önemli sorunlarının başında iş geliştirme faaliyetlerinde kullanabileceği finansal desteklere erişim güçlüğü yer almakta. Kimi zaman üretim süreçlerinin iyileştirilmesi için kimi zaman da personel eğitimleri ve danışmanlıklar için yeterli yatırım desteği alınması büyük meseledir. Normal şartlarda işletme öz kaynaklarıyla yapılabilmesi gereken bazı yatırımlar, sermayenin azalmaması için hep ikinci planda bırakılır ve ertelenir.